Poznaj naszą kadrę!

radek_edited.jpg

Radek jest prawdziwym pasjonatem chirurgii pod każdą postacią, dzięki jego ciągłym dążeniom do perfekcji zarówno w zabiegach chirurgicznych jak i podejściu do pacjenta powstał VetHouse.

Ortopedia, neurochirurgia, korekta wad rozwojowych, chirurgia naczyniowa to parę z wyzwań, które napędzają jego rozwój. Jest specjalistą chirurgii oraz radiologii weterynaryjnej. Nie jest zwolennikiem rozwiązań prowizorycznych oraz braku solidności i profesjonalizmu. Uważa, że diagnostyka jest równie ważna jak leczenie wobec tego wszelkie metody diagnostyki obrazowej są bliskie jest sercu-ze szczególnym naciskiem na tomografię komputerową. Edukowanie innych lekarzy w zakresie chirurgii jest dla niego bardzo ważne. Często angażuje się w pomoc zwierzętom w potrzebie tam gdzie jego umiejętności chirurgiczne są użyteczne. 

Personalnie zapracowany tata trzech córek oraz mąż Justyny. 

W VetHouse jest kierownikiem lecznicy, a oprócz tego zajmuje się konsultacjami specjalistycznymi z zakresu chirurgii, ortopedii i diagnostyki obrazowej oraz wykonywaniem zabiegów chirurgicznych - z naciskiem na zabiegi specjalistyczne (ortopedia, chirurgia, neurochirurgia, chirurgia naczyniowa etc.)

Kierownik lecznicy

Współwłaściciel lecznicy

Lekarz Weterynarii

lek.wet.Radosław Owczarek

specjalista chirurgii weterynaryjnej

specjalista radiologii weterynaryjnej

36872564_1882062748481821_72052969131244

Introduce your team! Click here to add images, text and links, or connect data from your collection.

HR Manager

Współwłaściciel lecznicy

Technik weterynarii

Zoofizjoterapeuta

tech.wet.Justyna Owczarek

ja.jpg

Od najmłodszych lat bliskie więzi z naturą i zwierzętami to była nieodzowna część jej życia i weterynarzem chciała zostać od kiedy miałą 5 lat. Studia skończyła w Olsztynie, równocześnie uzyskując dyplom zoofizjoterapeuty pod Warszawą. Po studiach przez 2 lata pracowała w Polsce jako lekarz weterynarii od zwierząt towarzyszących oraz koni, a także zajmowała się rehabilitacją psów oraz koni sportowych, potem wyjechała do UK i tam pracowała w jednej w najnowocześniejszych specjalistycznych klinik weterynaryjnych Pride Veterinary Centre, a także jako locum vet co dało jej możliwość zebrania doświadczenia w wielu lecznicach.

Jej ulubionymi dziedzinami weterynarii są stomatologia, behawioryzm, rehabilitacja oraz dietetyka. Personalnie buddystka, nauczyciel jogi, medytacji i mindfulnessu, weganka, wielbicielka muzyki house i czarnych tatuaży. Aktywnie zaangażowana w pomoc na rzecz zwierząt zarówno w Polsce jak i za granicą-regularnie wyjeżdża do Indii i Maroka aby pomagać bezdomnym zwierzętom jako weterynarz. W UK prowadziła kursy z medytacji i mindfulnessu dla lekarzy weterynarii. Swój dom dzieli zwieloma adoptowanymi zwierzakami m.in.: psami Kapslem i Wirją, kotką Kitsune i koniem Dukatem oraz weterynarzem Jakubem :-) Od zgiełku miasta znacznie preferuje spokój wsi i lasu.

 

W VetHouse zajmuje się wizytami profilaktycznymi, podstawową chirurgią, zabiegami stomatologicznymi, rehabilitacją, dietetyką oraz jest koordynatorem pracy lecznicy. Trzyma rękę na pulsie aby zasady działania kliniki pozostawały na najwyższym poziomie.

Ponadto prowadzi zajęci z medytacji (nie tylko dla weterynarzy) i yin jogi.

Koordynator lecznicy

Lekarz weterynarii

Zoofizjoterapeuta

lek.wet.Jagoda Kalinowska MRCVS

182653_179744795380532_6425915_n_edited.

Introduce your team! Click here to add images, text and links, or connect data from your collection.

Marketing Manager

Lekarz weterynarii

lek.wet.Jakub Grajkowski

182653_179744795380532_6425915_n_edited.

Introduce your team! Click here to add images, text and links, or connect data from your collection.

Lekarz weterynarii

lek.wet.Jakub Grajkowski

 

ul. Poselska 1

Rąbień AB

95-070 Aleksandrów Łódzki

woj, łódzkie

Polska

42 235-17-05

509-730-728

info@centrumvethouse.pl