Centrum Vet House

Godziny przyjęć Pon-Pt 9:00-20:00      Sob 9:00-14:00
ul. Poselska 1 Rąbień AB 95-070 Aleksandrów Łódzki

Mieszcząca się w Aleksandrowie Łódzkim Przychodnia Centrum VetHouse to ambitni lekarze z wieloletnim doświadczeniem i empatyczni technicy w pełni oddani pomocy Państwa podopiecznym. Na czele zespołu stoi Radosław Owczarek – specjalista chirurgii i radiologii weterynaryjnej; lekarz z doskonałą intuicją, spostrzegawczym okiem i sprawną ręką, mający na koncie tysiące sukcesów diagnostycznych i chirurgicznych.

 

Centrum VetHouse to również sześć gabinetów przyjęć, dwie sale chirurgiczne, pracownia endoskopii i stomatologii, osobne szpitale dla psów i kotów, w pełni wyposażone laboratorium, wysokiej klasy aparat USG, RTG cyfrowe i pracownia zaawansowanej diagnostyki obrazowej z Tomografem Komputerowym, a od niedawna – również z Rezonansem Magnetycznym.

 

Nasza Przychodnia to także miejsce, w którym lekarze z całej Polski mogą doskonalić swoje umiejętności, m.in. z zakresu chirurgii, ortopedii i anestezjologii, dzięki szerokiej przestrzeni szkoleniowej. Wszystko z myślą o tym, by lepiej służyć Państwa pupilom.

Galeria

Zadzwoń teraz