Centrum Vet House

Godziny przyjęć Pon-Pt 9:00-20:00      Sob 9:00-14:00
ul. Poselska 1 Rąbień AB 95-070 Aleksandrów Łódzki

KARDIOLOGIA

Pełne badanie kardiologiczne jest niezbędne do monitoringu, profilaktyki i leczenia problemów z układem krążenia i układem oddechowym. Tzw. echo serca powinno być elementem corocznych, rutynowych badań przeglądowych u pacjentów starszych, ale też u młodszych psów i kotów z ras predysponowanych, takich jak Maine Coon, Ragdoll czy Doberman i Cavalier Kings Charles Spaniel.

 

Badanie kardiologiczne to również nieoceniony element prawidłowej kwalifikacji do zabiegów chirurgicznych, który pozwala zmniejszyć ryzyko znieczulenia.

 

W Centrum VetHouse o psie i kocie serca dba współpracujący z nami lek. wet. Aleksander Korzeniowski, do którego możecie Państwo umawiać się w każdy wtorek. Samo badanie trwa do 15 minut i jest całkowicie bezbolesne.

 

Przed badaniem należy zadbać o ograniczenie wysiłku oraz stresu – dzięki zapisom na określoną godzinę możecie Państwo skrócić czas oczekiwania na wizytę do niezbędnego minimum, a w przypadku pacjentów szczególnie nerwowych, zwłaszcza kotów, możliwe jest podanie bezpiecznych środków wyciszających przed wizytą – zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zadzwoń teraz