Centrum Vet House

Godziny przyjęć Pon-Pt 9:00-20:00      Sob 9:00-14:00
ul. Poselska 1 Rąbień AB 95-070 Aleksandrów Łódzki

PROFILAKTYKA I CHOROBY WEWNĘTRZN

Jako zespół Centrum VetHouse jesteśmy świadomi, że nie każdym stanom chorobowym da się zapobiec, niemniej profilaktyka jest tym, od czego zaczyna się nasza rola jako lekarza i opiekuna.

Dla naszych najmłodszych pacjentów oferujemy usługi z zakresu:

– profilaktyki chorób pasożytniczych

– profilaktyki chorób zakaźnych

– profilaktyki i wczesnej diagnostyki zaburzeń rozwojowych, w tym dysplazji stawów biodrowych, stawów łokciowych i nieprawidłowości uzębienia

– porad żywieniowych

– porad behawioralnych

By zadbać o jak najlepsze wspomnienia z wizyt i minimalizować lęk związany z wejściem do lecznicy pełnej obcych dźwięków i zapachów oraz często nieprzyjemnymi czynnościami diagnostycznymi, zachęcamy do zapoznania z artykułami „Pierwsza Wizyta” oraz „Bezstresowa Wizyta czyli czym jest Trening Weterynaryjny?”.

Dla pacjentów starszych przewidujemy badania profilaktyczne obejmujące:

– badania krwi

– badania obrazowe

– badania kardiologiczne

Przede wszystkim jesteśmy jednak gotowi nieść pomoc pacjentom w potrzebie, a więc z ostrymi i przewlekłymi problemami gastrycznymi, oddechowymi, neurologicznymi, urologicznymi, okulistycznymi czy schorzeniami układu rozrodczego.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu zapewniamy pomoc również w stanach nagłych i sytuacjach zagrożenia życia, takich jak urazy komunikacyjne, skręt żołądka czy stan padaczkowy.

Pacjenci wymagający hospitalizacji mogą liczyć na komfortową opiekę szpitalną z możliwością precyzyjnej płynoterapii przez pompy infuzyjne, tlenoterapii i dbałością o komfort cieplny. Wspólnym wysiłkiem całego zespołu dbamy o to, by leczenie stacjonarne było jak najmniej stresogennym przeżyciem.

Dodatkowo w przychodni przeznaczyliśmy specjalne pomieszczenie, tzw. “kroplówkownię”, w której właściciel może towarzyszyć pupilowi na czas płynoterapii dożylnej, lub wybudzania po procedurach diagnostycznych, co pozwala zmniejszyć emocje związane z wizytą.

Zadzwoń teraz